Blog

Björn Borg - Vyvážená hranice mezi módou a sportem Dátum pridania: 24.10.2022

Björn Borg je v současné době lídrem na trhu. Tuto značku založil slavný švédský tenista, který ji pojmenoval přímo po sobě.

Čítať viac

Alpha Industries - Vojenský styl, dlouhá historie a jedinečnost Dátum pridania: 24.10.2022

Značek oblečení je v současnosti poměrně dost. Liší se použitými materiály, kvalitou provedení a v neposlední řadě i cenou. Jen málokterá značka vás dokáže oslovit na první pohled. Společnost Alpha Industries v tomto ohledu jasně vyniká.

Čítať viac

NEBBIA - Značka, která tě zaručeně nakopne Dátum pridania: 24.10.2022

Toužíte po značkovém oblečení, které bude stát za to? Pak je pro vás společnost Nebbia tím pravým řešením. Na trhu samozřejmě najdete více značek, ale Nebbia je v mnoha směrech originální. Více se o něm dozvíte v následujících řádcích tohoto článku.

Čítať viac

Jsou cheatdays důležité pro nakopnutí metabolismu? Dátum pridania: 21.10.2022

Předpokládáme, že vám název "cheatday" není cizí. V dnešním článku se dozvíte, jak to s těmito dny plných jídla vlastně je. Zda je dobré je zařazovat průběžně do své diety či nikoli.

Čítať viac

9 tipů, jak účinně bojovat proti stresu a úzkosti Dátum pridania: 20.10.2022

Občasná lehká úzkost je typickým a zcela běžným znakem života v dnešním hektickém světe. Nekontrolovaná úzkost a přebytečný stres však může negativně ovlivnit váš každodenní život.

Čítať viac

Čokoládové recepty Dátum pridania: 20.10.2022

Máte rádi čokoládu? A co takhle si dát nějaký dezert s čokoládou. Snadné a jednoduché dezerty připravíte velice rychle.

Čítať viac

Nejlepší spalovače tuků Dátum pridania: 22.09.2022

Výběr nejlepšího spalovače tuků může být opravdu obtížný, můžete se velmi rychle ztratit mezi stovkami produktů od různých značek. Důležité je však pochopit, v čem spočívá základ jeho účinků, které by vyhovovaly vašim potřebám.

Čítať viac

Jak jsou důležité vitamíny a minerály? Dátum pridania: 22.09.2022

Vitamíny člověk nutně potřebuje, kromě základních živin (sacharidy, tuky, bílkoviny), k úplné výživě. Podporují fyziologickou činnost člověka a mají také ochrannou funkci. Nedostatek vitamínů způsobuje malou odolnost vůči infekčním chorobám a podporuje vznik tzv. avitaminózy.

Čítať viac

Vše důležité o kloubní výživě Dátum pridania: 22.09.2022

Znáte doplňky, které vám pomohou zpevnit vaše klouby? Jak zpomalit nebo zastavit degenerativní proces kloubů? Popíšeme vám 5 hlavních potravin, které pomáhají posílit vaše klouby.

Čítať viac

Zdravé tuky v potravinách Dátum pridania: 22.09.2022

Tuky prospěšné pro vaše zdraví. Tuky dodávají Vašemu tělu esenciální mastné kyseliny, které si organismus neumí sám vytvořit.

Čítať viac