BETTER BODIES

Brian Moss, velmi slavný „fitness guru“, založil značku Better Bodies na začátku osmdesátých let, zatímco žil v New Yorku.

Společnost Better Bodies vznikla jako modelingová agentura, která poté zaznamenala obrovský úspěch a byla v Americe velmi dobře známa.

S potřebou propagace pro agenturu pro fitness modeling se pan Moss rozhodl vytvořit malý výběr triček s potiskem značek agentur na přední straně. Díky úspěchu agentury to znamenalo, že poptávka po těchto tričkách byla obrovská!

S obrovskou poptávkou spotřebitelů ve fitness průmyslu byla poté navržena a vyrobena malá kolekce. Dnes stojí za fitness značkou Švédská společnost Fitness Trading AB s téměř 20 letými zkušenostmi a skvělými zdroji, která pracuje s vývojem, designem, marketingem, prodejem a distribucí v několika zemích.

Better Bodies nabízí na výběr z kulturistických oděvů včetně kompresních oděvů, šortek, triček, mikin, tílek a mnohem více. Stačí se podívat na některé produkty Better Bodies a zjistit, o co jde. Kvalita a cena vás příjemně překvapí.

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for.

Back to homepage
Košík
Zavřít
Zpět
Účet
Zavřít