Vrácení a reklamace zboží

Nejste si jisti výběrem modelu nebo samotné velikosti?

Nevadí :)

Na vyzkoušení a rozmyšlenou máte nyní celých 60 dní, přičemž při vrácení do 14. dnů od převzetí balíku vám vrátíme částku za zboží způsobem jakým jste zboží uhradili při objednávce, od 15. – 60. dne vám pošleme na váš mail VOUCHER v částce zboží na další nákup na www.infinityobchod.cz

1. Vrácení zboží

Vrácení do 14 dnů

Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužívané, v původním stavu včetně připnutých informačních visaček a originálního obalu, aby mohl udělat radost někomu jinému.

Peníze v souvislosti s vrácením zboží se snažíme vracet co nejrychleji, nejpozději však do 14 pracovních dnů poté, co k nám dorazí vrácené zboží.

Vrácení od 15 do 60 dnů

Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužívané, v původním stavu včetně připnutých informačních visaček a originálního obalu, aby mohl udělat radost někomu jinému.

U nás si však nepotrpíme na 14-ti denní zákonnou lhůtu pro vrácení zboží, proto jsme pro naše zákazníky prodloužili možnost vrácení na 60 dní. V případě, že využijete této možnosti, za zboží vám pošleme na mail VOUCHER, který můžete uplatnit během jednoho roku na nákup nového zboží.

Vrátit zboží je možné pouze v případě, že bylo zakoupeno z e-shopu www.infinityobchod.cz ne z kamenné prodejny nebo jiné stránky. Zboží, které nebylo zakoupeno u nás bude automaticky odesláno zpět s poplatkem za zpracování (dobírkou) 200 Kč.

Jelikož chceme chránit naše zákazníky, tak z hygienických důvodů nemůžeme přijmout k vrácení zboží intimního charakteru, jako je spodní prádlo, celé plavky a spodní díl plavek.

Reklamace zboží

Nabízíme jen nové a nenošené produkty, abychom našim zákazníkům dopřáli nejvyšší možnou kvalitu. Pokud se i přesto najde na produktu chybička, vždy nás to zamrzí, ale vše se dá napravit.

Veškeré reklamace se vždy snažíme vyřizovat v nejkratší možné době, nejpozději však do třiceti kalendářních dnů (od doručení reklamace), jak nám ukládá zákon.

V případě, že se jedná o vadu, kterou lze odstranit, bude vada včas a řádně odstraněna. Pokud se jedná o vadu, kterou nelze odstranit, bez zbytečného odkladu Vám zboží vyměníme za zcela nové nebo Vám vrátíme peníze.

Výměna velikosti

Už se nemusíte bát nakupovat oblečení přes internet. Často se stává, že si zákazník objedná oblečení přes internet a nesedne mu velikost. Co dělat v takovém případě? U nás si s tímto starosti dělat nemusíte.

Zboží nám jednoduše pošlete na výměnu a do vratkového formuláře nám prosím poznamenejte jakou velikost Vám v novém balíčku máme poslat. Přepravní náklady nového balíčku hradíme my :)

2. Jak nám poslat zboží

1. Vrácení pomocí Packeta (Zásilkovna) – rychle a jednoduše (doporučujeme)

• Vyplňte vratkový formulář a spolu s fakturou ho zabalte se zbožím, které chcete vrátit

• Pošlete nám mail na email: [email protected] se žádostí o jedinečný kód pro přepravce

• Balíček zaneste na kterékoli výdejní místo Packety (Zásilkovny)

• Na pobočce nadiktujete náš jedinečný kód

• Zaměstnanec pobočky si vytiskne štítek pro přepravu a vy obdržíte potvrzení o jeho přijetí

• Za několik dní vám přijde e-mail, o přijetí balíčku a zpracování vráceného zboží

Přeprava přes Packetu je zpoplatněna částkou 70 Kč. Upozorňujeme, že náklady na vrácení a výměnu zboží nese kupující a to v souladu s § 10 ods. 3 zákona č. 102/2014 Z. z.

V případě výměny velikosti, bude částka za přepravu při vrácení zboží (70 Kč), účtována při doručení nového zboží v dobírkové částce. V případě vrácení zboží ve 14-ti denní zákonné lhůtě, bude částka za přepravu vráceného zboží odečtena z částky vráceného zboží. V případě vrácení zboží mezi 15. až 60. dnem, bude částka za přepravu vráceného zboží ponížena z hodnoty kuponu (VOUCHERU).

Na mail vám přijde faktura za přepravu přes Packetu.

2. Vrácení přes vámi vybraného přepravce na vlastní náklady

• Vyplňte vratkový formulář a spolu s fakturou ho zabalte se zbožím, které chcete vrátit

• Balíček pošlete na adresu:

Infinity Obchod s.r.o.
Soblahov 594
913 38 Soblahov
Slovenská republika

• Od přepravce si nezapomeňte zeptat potvrzení o zaslání balíku

• Za několik dní vám přijde e-mail, o přijetí balíčku a zpracování vráceného zboží

• Upozorňujeme, že náklady na vrácení a výměnu zboží nese kupující a to v souladu s § 10 ods. 3 zákona č. 102/2014 Z. z.

3. Osobní vrácení na adrese místa podnikání Prodávajícího